Επίσημοι χορηγοί



ΚΑΥΑΚ
GREECE 2014

2ος  ΑΓΩΝΑΣ ΓΥΑΛΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΝΑ.Ο.Σ. ΓΥΑΛΑΣ Α.Ν.Σ. - KAYAK GREECE 

 

 

 Κυριακή 14 Σεπτεμβρίου 2014      

 ΑΓΩΝΙΣΜΑ: Κ1 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΩΝ        

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΩΜ.

ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

ΝΟΣ

ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

1:03:25

14

2

ΒΑΡ

ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1:07:13

13

3

ΤΖΙ

ΔΕΝΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1:09:15

12

4

ΝΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1:09:49

11

5

ΑΙΓ

ΓΑΒΑΛΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

1:10:85

10

6

ΛΙΜ

ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1:10:93

09

7

ΑΙΓ

ΓΚΑΤΤ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

1:12:16

08

8

ΛΙΜ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1:12:17

07

9

ΑΙΓ

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

1:12:81

06

10

ΑΝΣ

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ

1:16:04

05

11

ΜΕΘ

ΠΑΝΤΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

1:17:18

04

12

ΑΙΓ

ΒΟΥΛΤΣΟΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1:22:78

03

13

ΝΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1:24:07

02

14

ΝΑΣ

ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1:25:00

01

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: Κ1 ΝΕΑΝΝΙΔΩΝ  7        

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΩΜ.

ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

ΜΕΘ

ΜΕΝΙΕ  ΑΛΕΞ

45:89

07

2

ΝΑΣ

ΣΑΡΛΗ ΑΓΝΗ

46:10

06

3

ΤΖΙ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

48:06

05

4

ΝΑΣ

ΑΝΤΟΥΑΝ ΝΑΓΙΑ

54:12

04

5

ΝΟΣ

ΚΑΝΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ

1:05

03

6

ΒΑΡ

ΑΛΕΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ

ΑΝΕΤΡΑΠΗ

 

7

ΝΑΣ

ΤΡΑΪΦΟΡΟΥ ΜΑΡΣΙΑ

ΑΝΕΤΡΑΠΗ

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: Κ2 ΠΑΙΔΩΝ        

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΩΜ.
ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       

1

ΧΑΛ

ΜΕΤΑΞΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

41:28

08

ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

 

 

2

ΑΙΓ

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

43:14

06

ΡΕΤΖΟΣ – ΔΡΟΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

3

ΧΑΛ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

49:56

04

 

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓ

 

 

 

4

ΑΙΓ

ΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

51:93

02

ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜ

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: Κ1 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  9,10        

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΩΜ.

ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

ΝΑΣ

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΔΥΣΕΙΑ

1:00:70

10

2

ΧΑΛ

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

1:01:87

09

3

ΝΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ

1:03:68

08

4

ΠΟΡ

ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜ

1:08:19

07

5

ΟΛΥ

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1:10:97

06

6

ΠΟΡ

ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1:14:99

05

7

ΛΙΜ

ΛΑΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1:19:44

04

8

ΟΛΥ

ΔΟΥΜΕΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

1:25:66

03

9

XAΛ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ

1:30:84

02

10

ΩΡΕ

ΛΑΒΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΑΤΡΟΠΗ

0

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: Κ2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧΑΡΙΩΝ  11,12        

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΩΜ.
ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       

1

ΠΟΡ

ΡΟΥΣΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

54:82

24

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΜΑΡΙΑ

 

 

2

ΝΑΣ

ΦΛΙΣΚΟΥΝΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ

55:07

22

ΤΖΙΤΖΗΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

 

3

NAΣ

ΛΑΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

56:81

20

ΜΑΓΡΙΠΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

 

 

4

MEΘ

ΜΕΝΙΕ ΒΑΝΕΣΣΑ

57:38

18

ΜΕΝΙΕ ΟΛΓΑ

 

 

5

ΑΙΓ

ΓΚΑΤΤ ΜΑΡΙΑ

1:00:05

16

ΒΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

 

6

ΠΟΡ

ΚΑΠΕΛΕ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

1:00:85

14

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ

 

 

7

ΧΑΛ

ΜΥΟΤΕΡΗ ΕΛΕΝΗ

1:01:83

12

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

 

 

8

ΠΟΡ

ΜΑΝΙΑΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1:03:01

10

ΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

 

 

9

AIΓ

ΓΚΑΤΤ ΚΑΡΜΕΛΑ

1:04:05

8

ΔΗΜΑΙΝΑ ΣΤΕΛΛΑ

 

 

10

BAΡ

ΖΕΙΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1:06:33

6

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

 

 

11

MΕΘ

ΔΕΛΕΓΚΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1:07:78

4

ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

 

12

ΛΙΜ

ΦΟΝΙΔΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

1:12:97

2

ΣΚΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: Κ1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   13,14        

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΩΜ.

ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

ΝΑΣ

ΣΑΡΛΗ ΑΓΝΗ

50:14

9

2

ΝΑΣ

ΑΝΤΟΥΑΝ ΝΑΓΙΑ

53:01

8

3

ΠΟΡ

ΜΩΥΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ

54:14

7

4

ΠΟΡ

ΜΑΡΚΟΜΠΟΤΣΑΡΗ

56:79

6

5

ΝΑΣ

ΤΡΑΙΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΣΙΑ

57:54

5

6

ΜΕΘ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓ

58:97

4

7

ΝΟΣ

ΚΑΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

1:07:29

3

8

ΒΑΡ

ΑΛΕΥΡΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΝΕΤΡΑΠΗ

0

9

ΝΟΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗ ΕΥΑ

ΑΝΕΤΡΑΠΗ

0

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: Κ1 ΠΑΙΔΩΝ  ΑΡΧΑΡΙΩΝ   15,16,17,18,19,20        

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΩΜ.

ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

ΑΙΓ

ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

53:86:00

26

2

ΜΕΘ

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

55:19:00

25

3

ΠΟΡ

ΤΡΙΖΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

55:81:00

24

4

ΝΑΣ

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

56:99:00

23

5

NAΣ

ΜΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1:00:00

22

6

ΛΙΜ

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1:00:58

21

7

ΟΛΥ

ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1:00:89

20

8

ΠΟΡ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1:01:62

19

9

OΛΥ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

1:02:82

18

10

ΠΟΡ

ΛΕΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1:03:34

17

11

NAΣ

ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1:04:21

16

12

ΛΙΜ

ΔΟΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1:04:95

15

13

NOΣ

ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1:05:40

14

14

ΛIΜ

ΝΑΤΙΩΤΗΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1:07:21

13 

 

15

NOΣ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΙΜΩΝ

1:07:73

12

16

ΩΡΕ

ΒΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1:08:07

11

17

NAΣ

ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1:09:00

10

18

ΠΟΡ

ΞΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1:09:10

9

19

ΠΟΡ

MAΝΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

1:10:57

8

20

ΝΟΣ

ΜΠΙΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

1:11:56

7

21

NOΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1:16:58

6

22

AIΓ

ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

1:19:86

5

23

AIΓ

ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1:21:86

4

24

ΒΑΡ

ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ

1:26:40

3

25

AIΓ

ΒΟΥΛΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΑΝΑΤΡΟΠΗ

0

26

ΛΙΜ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΑΒΙΔ

ΑΝΑΤΡΟΠΗ

0

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: Κ2 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΩΝ   21,22        

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΩΜ.
ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ      

1

ΝΟΣ

ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

58:76

12

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

 

2

ΛΙΜ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1:04:60

10

ΚΑΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

3

ΑΙΓ

ΓΑΒΑΛΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

1:04:73

8

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

 

 

4

ΒΑΡ

ΠΟΛΕΝΑΚΗΣ ΑΘΩΣ

1:05:38

6

ΚΑΜΙΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

5

AIΓ

ΓΚΑΤΤ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

1:12:07

4

ΒΟΥΛΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

 

6

ΒΑΡ

ΖΕΙΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1:27:00

2

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

 

 

 ΑΓΩΝΙΣΜΑ: Κ1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ   23        

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΩΜ.

ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

ΧΑΛ

ΜΠΑΡΔΑΚΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

45:75

5

2

ΜΕΘ

ΜΕΝΙΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

49:56

4

3

ΤΖΙ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

50:32

3

4

ΝΑΣ

ΜΑΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

51:05

2

5

ΑΙΓ

ΣΕΙΡΗΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΝΑΤΡΟΠΗ

0

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: Κ2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  24        

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΩΜ.
ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ      

1

ΝΑΣ

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΔΗΣΣΕΙΑ

1:00:91

 

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ

 

 

2

ΧΑΛ

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

1:04:49

 

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

 

 

3

ΠΟΡ

ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

1:08:86

 

ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΑΙΚ

 

 

4

ΟΛΥ

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1:12:36

 

ΔΟΥΜΕΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

 

 

5

ΛΙΜ

ΞΥΝΟΥ ΕΛΕΝΗ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

1:24:49

 

ΛΑΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: Κ1 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   25,26,27        

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΩΜ.

ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

ΑΙΓ

ΠΑΠΠΑ ΛΥΔΙΑ

50:65

19

2

ΠΟΡ

ΛΕΣΙΩΤΗ ΔΗΜ

53:58

18

3

XAΛ

ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΕΛΕΥΘ

56:67

17

4

TZI

ΦΩΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

57:06

16

5

ANΣ

ΜΠΑΡΤΖΙΛΑ ΕΛΕΝΗ

59:25

15

6

NAΣ

ΚΑΦΟΥΡΟΥ ΕΥΑ

1:00:62

14

7

ΠΟΡ

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΗΛΙΑ

1:00:63

13

8

NAΣ

ΔΕΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

1:01:28

12

9

XAN

ΣΩΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1:03:27

11

10

NAΣ

ΔΕΛΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1:03:50

10

11

ΛΙΜ

ΝΤΑΝΙ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

1:04:23

9

12

ΑΙΓ

ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΟΥΛΑ

1:05:18

8

13

ΛΙΜ

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛ

1:06:11

7

14

ΧAΛ

ΠΑΠΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1:07:66

6

15

MEΘ

ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

1:09:03

5

16

XAN

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΝΑ

1:14:07

4

17

BAΡ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ

1:21:17

3

18

NAΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ

ΑΝΕΤΡΑΠΗ

 

19

ΒΑΡ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΙΣΜΙΡΟΥΛΑ

ΑΝΕΤΡΑΠΗ

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: Κ1 ΕΦΗΒΩΝ   28,29,30        

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΩΜ.

ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

ΑΙΓ

ΓΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜ

38:94

16

2

ΠΟΡ

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

39:55

15

3

ΝΑΣ

ΜΕΝΕΜΕΝΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

40:19

14

4

ΑΙΓ

ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

42:11

13

5

ΑΙΓ

ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

42:73

12

6

ΑΙΓ

ΣΠΥΡΟΥ ΝΙΚΟΣ

43:06

11

7

ΑΙΓ

ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ – ΔΡΟΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

43:73

10

8

ΝΑΣ

ΜΕΝΕΜΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

44:34

09

9

ΝΑΣ

ΣΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

45:34

08

10

ΑΝΣ

ΚΥΡΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

45:57

07

11

ΑΙΓ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

46:10

06

12

ΑΙΓ

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

51:04

05

13

ΤΖΙ

ΤΣΙΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

53:52

04

14

ΑΙΓ

ΑΡΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

55:77

03

15

ΝΟΣ

ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

57:21

02

16

ΧΑΛ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

1:05:02

01

Χορηγοί επικονωνίας

Βιντεο Χορηγών

Επιλογή γλώσσας

Χρήσιμοι σύνδεσμοι

Καιρός

Διαφήμιση

Ημερομηνία - ώρα

Monday, 11 Δεκέμβριος 2017

Επισκέψεις

Please install plugin JVCounter!
Go to top